اتحاديهء انجمنهاي افغانها در هالند بخاطر مظاهره 18 جنوري

  شاطر
  avatar
  admin
  Admin

  تعداد پستها : 7051
  Registration date : 2007-06-20
  20071227

  اتحاديهء انجمنهاي افغانها در هالند بخاطر مظاهره 18 جنوري

  پست  admin

  اتحاديهء انجمنهای افغانها در هالند بخاطر مظاهره 18 جنوری2008


  اتحاديهء انجمنهای پناهنده گان افغان در هالند، منحيث يگانه نهاد بزرگ اجتماعی ومدافع حقوق مشروع شما افغانان هموطن ميخواهد يکبار ديگر با براه انداختن يک مظاهره بزرگ مسالمت آميز صدای تعدادی از هموطنان ما را که طی سالها بدون کدام دلايل قانونی، از حق زنده گی اجتماعی وبشری محروم نگهداشته شده اند، بگوش مقامات مسوؤل هالند برساند.


  هدف مظاهره:


  - بمنظور دفاع از حقوق ومنافع صنفی آنعده از پناهجويان افغان که از ساليان متمادی بدينسو به عناوين مختلف بويژه تحت شرايط ماده 1F در حالت اسفناک بی سرنوشتی بسر برده واز کليه حقوق اوليه در هالند محروم گردانيده شده اند.


  - بخاطر دفاع از حقوق آنعده اطفال و زنان هموطن که سالهای متمادی در رنج،ترس ،تشویش، بی اطمينانی و محرومیت های اجتماعی بسر میبرند.


  - بخاطر پشتيبانی از قربانيان جنگ سرد وپناهجويانی که بدون اسناد ومدارک اثباتی قانونی وحقوقی بر اساس شک وگمان، ومتضاد با نورمهای حقوق بين المللی وکنوانسيون های ايکه دولت هالند بر ضمانت های اجرايی آن متعهد است، مظنون به نقض حقوق بشر بوده وبا چنين پناهنده گان از مجرای حقوقی برخورد سياسی صورت گرفته است.


  - بخاطر حمايت از همهء پناهجويان افغان وخانواده هائيکه بدون دلايل روشن از سالها بدينطرف در کمپ های پناهنده گی هالند در حالت رقتبار وبلاتکليفی بسر ميبرند.


  دعوت ما:


  اشتراک شما هموطنان با درد و با درک در این مظاهره بزرگ یک امر اخلاقی و یک دَین انسانی و افغانی خواهد بود. اشتراک شمایان با خانواده های تان اعم از کودکان، زنان و مردان و بدون در نظرداشت موقعیت های اجتماعی و پناهنده گی تان، ضامن یک حرکت قوی، محکم و متحدانه و قانوناً مجوز در دفاع از هموطن تان خواهد بود.


  با اشتراک تان در این مظاهره وظیفه خود را در حمایت حقوق بشر، جلوگیری از هم پاشیده گی کانون خانواده گی وجلوگيری از فرستادن جبری هموطنان تان به افغانستان نا امن و بالاخره در آزاد ساختن دهها هموطن تان که اکنون در زندانهای هالند تحت انواع فشار های جسمانی و روانی تهدید به فرستادن دو باره به افغانستان میشوند، انجام ميدهید.


  هموطنان گرانقدر!
  ما به شما و اشتراک تان در مظاهره و احساس هموطنی تان در حمایت از یکدیگر در این دیار مهاجرت، صرفنظر از ذوقها و علایق تان حساب میکنیم.
  چون پارلمان هالند تا تاريخ 14 جنوری تعطيل است، بنابرآن قرارشد تا مظاهره بروز جمعه مورخ 18 جنوری2008 از ساعت دو الی چهار بعد از ظهر( 16:00-14:00 ) در ميدان مقابل تعمير پارلمان هالند در شهر دن هاخ براه انداخته شود.
  آدرس: Plein 2
  2511 CR Den Haag
  يادداشت:


  • بخاطر تدویر این مظاهره اجازه قبلی شهرداری ومقامات پوليس شهر دن هاخ گرفته شده است. اشتراک کننده گان لطفاً نظم و قانون را رعایت فرمایند.
  • چون وقت مظاهره محدود وتعيين شده است، بناً از اشتراک کننده ها خواهش بعمل می آيد تا در پلان داشته باشند که سر ساعت در محل تجمع حضور بهم رسانند، بهتر آن خواهد بود، تا بادرنظرداشت ازدحام خط والسيرها وترن وقت رسيدن را دقيق سنجش وتايم ريزرف داشته باشند.
  • هريک از اشتراک کننده گان ميتوانند در کوردينه با کميته تدارک در تهيه وحمل پلاکارت ها، کارتون ها ووسايل نمايشی که برای جامعه هالند گيرا وجالب باشد، ابتکار خود را بخرچ دهند.
  • از آنعده دوستان که به انترنيت دسترسی دارند واين فراخوان را می خوانند، احتراماً تقاضا بعمل می آيد، تا شماری از خانواده ها وهموطنان را ذريعه تماسهای انفرادی و يا تيلفونی در جريان قرار داده وسهم شانرا در پروسه دفاع از پناهجويان مستحق کمک ومدد رسانی دريغ نفرمايند.  با احترام


  کمیته رهبری
  معلومات: فهیم ضیایی (۰۶-۴۵۲۷۰۹۹۹)
  مُشاطرة هذه المقالة على: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

  لا يوجد حالياً أي تعليق


   اكنون الجمعة 20 يوليو 2018 - 3:18 ميباشد