دو پيروزي ورزشکاران افغان در يک روز

  شاطر
  avatar
  admin
  Admin

  تعداد پستها : 7022
  Registration date : 2007-06-20
  20130305

  دو پيروزي ورزشکاران افغان در يک روز

  پست  admin

  تيم ملي فوتبال افغانستان در دومين بازي گروهي خود از سلسله مسابقات چلنج کپ آسيا در لاووس، تيم ملي فوتبال مغلستان را با نتيجۀ يک مقابل صفر شکست داد.

  تک گول پيروزي تيم ملي فوتبال افغانستان توسط بلال آرزو و زمينه سازي ماهرانۀ سنجر بازيکن ديگر افغان، در نيمۀ دوم ميدان وارد دروازۀ تيم مغلستان شد.
  هر پيروزي در اين جام براي تيم ملي افغانستان از اهميت ويژه برخوردار است و در صورت قهرماني تيم ملي فوتبال افغانستان در چلنج کپ آسيا، راه براي رسيدن به مسابقات مقدماتي جام ملت هاي آسيا هموار مي گردد.
  تيم فوتبال افغانستان تا کنون در دو بازي شش امتياز کسب کرده و سومين بازي افغان ها در گروه دال با تيم ميزبان لاووس مي باشد.
  تيم ملي فوتبال افغانستان در بازي بعدي خود با نتيجۀ تساوي و يا پيروزي مي تواند راهي دور حذفي چلنج کپ آسيا شود.

  پيروزي ديگر
  تيم ملي کريکت افغانستان توانست با هفت ويکت تيم سکاتلند را در دومين و آخرين بازي جام " Grand Midwest T20" شکست دهد و قهرماني اين جام را از آن خود کند.
  سکاتلند در رقابت روز گذشته، در 20 اوور با از دست دادن هفت بازيکن توانست 139 نمره کمايي کند. کريکت بازان افغان توانستند هدف 140 نمره را با از دست دادن سه بازيکن در اوور هژدهم پوره کنند.
  در مسابقۀ روز دوشنبه، محمد شهزاد محمدي با کسب 46 نمره بيشترين امتياز را در ميان بازيکنان افغان حاصل کرد. همچنان حميد حسن توانست با خارج ساختن چهار بازيکن سکاتلند، بيشترين وکت را به دست آورد.

  جام جهاني 2015 کريکت
  قرار است تيم ملي کريکت افغانستان بازي هاي 50 اووره را نيز با تيم سکاتلند انجام دهد.
  تيم ملي کريکت افغانستان هم اکنون در مقام پنجم قرار دارد و با پيروزي در دو مسابقه با سکاتلند مقام سوم را کسب خواهد کرد. پيروزي در برابر تيم هاي کينيا و ناميبيا آنان را قادر خواهد ساخت تا در مسابقات جام جهاني 50 اوورۀ کريکت سال 2015 اشتراک کنند.
  مسابقات کريکت هر کدام از بازي هاي بيست اووره گرفته تا يک روزه و پنج روزه، ستراتيژي جداگانۀ خود را دارا مي باشد اما بازيکنان افغان در بازي هاي 50 اووره همان شتاب مسابقات 20 اووره را از خود به نمايش مي گذارند که اين امر بيشتر باعث شکست تيم شده است.
  به گفتۀ مسئولين بورد کريکت افغانستان، در کمپ هاي آموزشي نقاط ضعف بازيکنان کريکت افغانستان با همکاري مربيان و ناظرين تيم ملي مشخص شده است. بورد کريکت افغانستان با اطمينان مي گويد که اعضاي تيم ملي کريکت افغانستان در بازي هاي 50 اووره نيز از خود کارکردگي خوبي را به نمايش خواهد گذاشت.
  مُشاطرة هذه المقالة على: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

  لا يوجد حالياً أي تعليق


   اكنون الأربعاء 25 أبريل 2018 - 4:56 ميباشد