قسمت اول دموکراسي! و آزادي! در افغانستان؟

  شاطر
  avatar
  admin
  Admin

  تعداد پستها : 7051
  Registration date : 2007-06-20

  قسمت اول دموکراسي! و آزادي! در افغانستان؟

  پست  admin في الأحد 10 مارس 2013 - 1:06

  دموکراسي! و آزادي! در افغانستان؟ « اقليت خائن و اکثريت خوش باور »

  يکتن از همکاران سايت طرحي را زير عنوان بالا در اختيار سايت پندار قرار داده است که همانند سريال هاي "سرگرم کننده اما روز گم کننده هندي، ترکي و ..." ادامه خواهد داشت و هفته يکبار اگر براي چند لحظه حوصله و وقت فارغ داشتيد؛ ميتوانيد آنرا در اين بخش ببينيد.

  با در نظرداشت موقعيت ستراتيژيک کشور ما و موجوديت اقليت خائن و نوکر و اکثريت بي خبر و خوشباور دو عنصر اساسي است که امريکا در افغانستان از آن براي تحکيم تسلط نظامي خويش در منطقه استفاده مينمايد. در عقب همه بدبختي ها و مصيبت هاي که از دهه هشتاد ميلادي قرن گذشته تا اکنون بر سر مردم و وطن ما آمده است و مي آيد؛ ايالات متحده امريکا و پادوهاي منطقوي و عمال داخلي آن قرار داشته و همه جنايات آنان تحت نام آزادي و دموکراسي صورت گرفته و ميگيرد.
  در جهت افشاي اين دسايس آيا يک تصوير، يک کارتون، يک کليپ کوتاه ويديويي، يک طنز و بريده کوتاهي از متن يک کتاب و ... ميتواند نسبت به يک مقاله طويل و عريض چند بار بهتر و خوبتر وضع فلاکتبار وطن و مردم ما را توضيح نمايد؟

  دموکراسي در "دولت امريکا داد افغانستان"
  (به عوض دولت "خداد داد" امير عبدالرحمن خان)
  هرگاه جواب شما مثبت نباشد؛ لطفاً در آينده هاي نزديک ادامه اين سلسله را تعقيب نماييد تا قناعت شما فراهم گردد. بهروز بد روز


   اكنون الخميس 19 يوليو 2018 - 1:44 ميباشد