زندگي واقعي آقا و آقازاده هاي شمال!

  شاطر
  avatar
  admin
  Admin

  تعداد پستها : 7046
  Registration date : 2007-06-20
  20150825

  زندگي واقعي آقا و آقازاده هاي شمال!

  پست  admin


  آقازاده ها
  معاون اول از ميان قصر رياست جمهوري و قيصار دومي را ترجيح داد. سلسله مراتب امر و نهي را زير پا كرد و بودن با مردم را از نشستن كنار دست راست غني مهم شمرد. 
  انگار گوش دوستم به دستورها بدهكار نيست. غني بارها با رفتن دوستم به شمال مخالفت كرد و اين دوستم بود كه قهر غني و معاونيت اول را با رفتن به شمال مدام قمار زد. 
  دوستم شوراي امنيت، كابينه و ده ها جلسه ديگر ارگ را رها كرد با دهقان، كارگر، چوپان و با پوليس محلي و ملي المار و قيصار پيوست. 
  دوستم صندلي دست راست غني را هميشه خالي گذاشت و اما با رفتن به فارياب مثل كوه ايستاد و مردم با تكيه به او توانست بهتر با طالب بجنگد.
  اين روزها كه خطر سقوط ولايت و ولسوالي ها مطرح است، مردم رهبران شان را زير نظر گرفته اند. همه مي بينند كه دوستم معه خانواده به ميدان نبرد آمده و نمايش واقعي رهبري و مردم مداري را اجرا مي كند. 
  تغيير جغرافياي جنگ و انتقال نا امني ها به شمال زمزمه هاي ايتلاف دوستم و عطا را بلند كرد. ديده مي شود اين تنها دوستم است كه خطر را به جان گرفته و پا به ميدان جنگ گذاشته و از عطا جز جلسات و نمايش پيراهن هاي رنگارنگ و يخن دوزي هيچ خبري نيست. 
  در اين تصوير شما زندگي واقعي آقا و آقازاده هاي شمال را مي بينيد. عطا تا هنوز زنگ هشدار فشار داده، سبز و نارنجي شده، براي بقا در بلخ گاهي ريش گذاشته و گاهي آنرا تراشيده و در نتيجه هرچه كرده تا اكنون با ريش خويش كرده.
  مُشاطرة هذه المقالة على: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

  لا يوجد حالياً أي تعليق


   اكنون السبت 23 يونيو 2018 - 1:10 ميباشد