اعتراض داد خواهانه اقوام مُختلف در شهر کابل

  شاطر
  avatar
  admin
  Admin

  تعداد پستها : 7022
  Registration date : 2007-06-20
  20151114

  اعتراض داد خواهانه اقوام مُختلف در شهر کابل

  پست  admin
  اعتراض داد خواهانه اقوام مُختلف در شهر کابل دست و پای همه
   «جهادیون پول پرست و تکنوکرات های فاسد» امروز در کشور را لرزانید
   
  دیروز جمعیتی بزُرگی از مردم شهر کابل با حرکت به سوی ارگ ریاست جمهوری نمونهء واقعی از همبستگی، یگانه گی و وحدت واقعی ملی ملیت های مُختلف آن کشور را به نمایش گذاشتند.
   
  در پهلوی آنکه انسان از تماشای آن چُنین یک مارش عظیم انسانی ناخود آگاه به وجد آمده و به این نوع وحدت عمل تحسین میفرستاد، از جانب دیگر تبارز چُنین حرکت داد خواهانه حس افتخار و غرور را در وجود انسان مجددآ بیدار می نمود، که این ملت صبور و شکیبا هنوز زنده است !!!
   
  اضافه از دو نیم دهه میگردد، که«جهادگران»این صبیل داران پول پرست حاکم به سرنوشت این ملت صبور و مظلوم گردیده اند، اگر در جریان روز دست نماینده گان فاسد آنها در جیب ملت بوده و آخرین پول آنها را برای حل کاری قانونی شان از آنها میگیرند.
   
  در گوشهء دیگری آن«وحشت سرا» جانواران مشابه به انسانها«دارای یال های کشال» به نام های طالبان و از چندی هم به اینطرف خفاشان سیاه پوش به نام داعش یان با بریدن گلو، گوش و بینی و بدار آویزی انسانها و سنگ سنار زنان و مردان آن کشور، زنده گی را برای ملت این رنجدیده و عذاب کشیدهء آن سرزمین به جهنم تبدیل نموده اند.
   
  اگر فردی در مرکز و پایتخت کشور نفس میکشد باید برای کشیدن نفس برای نماینده گان ، دست نشانده گان و یا هم اقارب این «جهاد گران» که در ادارت نشسته اند پول بدهند.
   
  اگر هموطنی در اطراف آن کشوری بی چراغ و بی برق سرگردان و لالاوان غرض بدست آوری لقمه نانی تا و بالا میرود ، برای خفاشان جانور اطرف آن کشور خون شانرا خون بدهند.
   
  این دیگر چی جهنمی است، که « هر دو گروه» در آن کشور برپا نموده اند، که کسی نه در مرکزی آن می تواند نورمال زنده گی نماید و نه در اطراف آن ؟؟؟
   
  دیروز روزی بود، که نه تنها ما افغانها در خارج از کشور، بلکه اکثرآ از مردمان کشور های مُختلف جهان شاهد آن گردیدند، که بالاخره بغض قید مانده در گلوی این ملت صبور ترکید و آواز شانرا بلند گردید، که بالاخره ما همه انسان هستیم!
   
  به یقین کامل که این حرکت نه اولین و نه هم آخرین خیزش مردمی باقی خواهند بود. تا زمانیکه این این رشوه ستانان، پول پرستان، غاصبان «چور و چپاول گران» و فخر فروشان دین«جهاد و خون، قتل و قتال» بالای این ملت مظلوم حاکمیت داشته باشند!!!
   
  سازمان دهنده گان این حرکت پیام واضع و روشن شانرا برای جاه طلبان و کُرسی پرستان «جهادی و مافیایی» نشسته در ارگ و ستون باز نشستهء ششم در محور «کرزی» رسانیدن، که ملت زنده است و اگر به خواهند میتوانند همه را یکجا به زباله دان تاریخ به اندازند.
   
  این حرکت در پهلوی آنکه پیام خویش را برای فرادستان فاسد و مغرور«جهادی و تکنوکرات های باز گشته از امریکا و اروپا» رسانید، از جانب دیگر به اصطلاح مشهور «سگ خُفته» پاسداران پول و«جهاد» را نیز بیدار گردانید.
   
  تا دیروز اصلآ در فکر این «جهادگران پول پرست» نمی گردید، که این ملت خواب رفته به این زودی ها بیدار گردند، بنآ آنها هنوز در غم تقسیم قدرت و دعوای کم و زیاد گیری چوکی و مقام و غیره و غیره مصروف مشاجره بودند.
   
  با وجودی حاکمیت اضافه از دونیم دهه بالای جسد های ضعیف و نحیف این ملت مظلوم به برداشت این «جهاد گران» در حق شان جفا های فراوان صورت گرفته و آنها به شکلی از اشکال از قدرت کنار زده شده اند ؟؟؟
  این پول پرستان و غاصبان نان و آب، زمین های دولت و ملت  آهسته، آهسته از خواب ناز و آرام شان بیدار خواهند گردید و دست به توطئه های گوناگون خواهند زد.
   
  این لذت برده گان قدرت و افسون شده گان آن، هرگز و به هیچ قیمیتی از این چُنین لذت دنیوی صرف نظر نه خواهند نمود، زیرا کیف لذت دنیوی را دیده، به آن معتقد گردیده و از آن لذت برده اند.
   
  برای این به ظاهر خدا پرستان، اعتبار و اعتمادی چندانی به لذت های اوخروی باقی نمانده است، این جهاد گران لذت های دنیوی را در زنده گی به چشم و سر دیدند و حاضر نیستند به اصطلاح عوام« نقد دنیوی را به نسیهء اوخروی مبادله نمایند».
   
  این به ظاهر صبیل داران دیگر حاضر اند، لذت های اوخروی را برای آنانی بگذارند که هنوز اعتقاد به آخرت دارند تا نصیب آنها گردند، این ها حاضر به معامله حتا در این باره نیز هستند.
   
  این نکته را باید به خوبی دانست و جدآ زیری نظر داشت، آنهای که طعم شرین دوام حاکمیت و دوام قدرت خود و خانواده گی را چشیده و طی این اضافه از دو نیم دهه از مزایای آن لذت برده اند، به این ساده گی ها و به این آسانی ها تسلیم حوادث نه خواهند گردید.
   
  چند پیشنهاد به سران این حرکت و خیزیش مردمی در کشور:
  ـ رد و نه گفتن به هر نوع معامله با طالبان و نماینده گان آنها در هر نکتهء از دنیا.
  ـ ختم عاجل زمزمه های آزار دهنده برای گفت و گو و مصالحه با طالبان.
  ـ ختم هرچه عاجل تزرو و زاری به مقابل طالبان این جانواران زن ستیز و خون خوران قرن 21
  ـ قید پیش شرط (آتش بس برای یک سال) برای گفت و گو با طالبان. اگر مراعت نمودند خوب والی جنگ تا به آخرین افغان.
  ـ تقاضای لغو شورای عالی صلح، غرض جلوگیری از مصرف بی ثمر 800 میلیون دالری دیگر، که تاکُنون توسط این پلو خوران منعفت جو و معاش خوران بی شرم حیف و میل گرده است.
  ـ زمین زیری پای این «جهادی های پول پرست و تکنوکرات های شهر چور» را گرم نگاه دارید و نگذارید که هیچ کاری نه نموده و به راحتی خواب نمایند.
  ـ مطالبات خود را باید جمع بندی نماید، از حکومت خواستار افشای نام و بعدآ برطرفی آنهای گردید، که کیها و اقارب چی کسانی از چندین سال به اینطرف در وظایف خارج از کشور اجرای وظیفه نموده و می نمایند و چرا؟؟؟
  ـ از دولت باید تقاضای افشای نام فرزندان، خیشاوندان، اقارب و بلند پایه گان کشور را نماید، که همین اکنون در خارج از کشور حیات بسر میبرند ، در حالیکه پدران شان در بلند ترین موقف های نظامی و سیاسی و دولتی کشور قرار دارند، چرا؟؟؟
  ـ همان گونه آنانیکه با داشتن تابعیت دوم از احراز کرسی های بلند چون وزارت و غیره محروم گردانیده شدند، آنانیکه در مواقف بلند دولتی قرار دارند، حق نه باید داشته باشند تا فامیل های خود را در خارج از افغانستان فرستاده و عاری از خطر نگاه داری نمایند.
  ـ خواست های انسانی و عدالت طلبانهء تان را پیوسته بلند نگاه دارید.
   
  از آنهمه مطالب که گفته آمدیم، اگر حد اقل چند بند آنرا بالای این دولت «مصلحتی» به قبولانید، توانستید کاری را از پیش به برید.
   
  در پهلوی آنکه به نماینده گان و سازمان دهنده گان این قیام و رستاخیز ملی تبریکی عرض می نمایم ، موفقیت های فراوان را برای ملت صبور و رنجدیدهء افغانستان به خاطر عدالت خواهی آنها آرزو می برم.
   
  نوامبر سال 2015
   جرمنی
   عظیمی
  مُشاطرة هذه المقالة على: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

  لا يوجد حالياً أي تعليق


   اكنون الأربعاء 25 أبريل 2018 - 4:45 ميباشد