روباه های پیر و بی آزرم امریکا و پاکستان درخت شرارت را آبیاری مینمایند

  شاطر
  avatar
  admin
  Admin

  تعداد پستها : 7022
  Registration date : 2007-06-20
  20160706

  روباه های پیر و بی آزرم امریکا و پاکستان درخت شرارت را آبیاری مینمایند

  پست  admin
  روباه های پیر و بی آزرم امریکا و پاکستان درخت شرارت را آبیاری مینمایند : 
  این دیگر از کفرابلیس معروفترو اظهرمن الشمس است که پاکستان مرکز و حامی شرارت پیشه گان تروریست طالب ؛ حقانی ؛ داعش ؛ القاعده و ... میباشد و باید مورد تعذیرات شدید بین المللی قرار گرفته و در ردیف کشور های « محور شرارت بین المللی » در تجرید وانزوا قرار گیرد .
  در حالیکه جهانیان آهسته آهسته به این حقایق آفتابی معترف میگردند ؛ روباه پیرو بی آزرم امریکایی ؛ سناتورجان مکین به عوض نکوهش دولت تروریست پرور پاکستان 
  ؛ وقیحانه اعلام نمود که : « تلاشهای نظامی پاکستان علیه هراس افگنان وعملیات نظامی اینکشور ؛ نشاندهنده اراده آن در امر مبارزه علیه تروریسم میباشد » و این روباه مکار درافغانستان با پر رویی میگوید که : « ما پیروز میشویم ؛ اما دهه ها را دربرخواهد گرفت » . تعبیر بسیار واضع سخنان این سیاستباز بلند پایه وپرآوازه ای امریکا این است که : جنگ اعلام نا شده ای پاکستان علیه افغانستان واعزام تروریستان دوام مینماید ؛ تا بهانه بقا وتداوم ما وجود داشسته باشد و مردم غیور و آزاده ای افغان که کشور شان بحیث نطع جنگ سرد قربان گردید و چهار دهه است که فدای سیاست های تروریست پرور آنان میباشند ؛ برای دهه های دیگر بخاک وخون کشانیده شوند .
  در پهنای این سیاست خاینانه و کجدار و مریز امریکایی ها ؛ روباه پیر وبی آزرم پاکستان سرتاج عزیز تشجیع میگردد ؛ تا وقاحت بگوید که : « اعمال فشار بر گروه های تروریستی ؛ باعث افزایش حملات تروریستی میگردد » ؛ این اظهارات در زمانی انجام یافته که شرارت پیشه گان تروریست طالب وداعش و... نوکران پاکستان با توحش وبربریت ؛ ظلمت آفریده اند ومرکز وگوشه گوشه وطن ما را به کربلا ؛ صبرا وشطیلا مبدل نموده اند و تداوم جنگ اعلام نا شده ای پاکستان مانع گذار افغانستان بشاهراه بازسازی و ترقی میگردد . 
  درین احوال خطیر و درمقابله با این دسایس و تجاوز باید صدای دفاع از هست وبود افغانستان عزیز و مردم به عزا نشسته ای آن متحدانه ورساتر بلند گردد
  .
  مُشاطرة هذه المقالة على: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

  لا يوجد حالياً أي تعليق


   اكنون الجمعة 27 أبريل 2018 - 1:27 ميباشد