بار دیگر جاده های زادگاه محبوب مان از خون جوانان وطن رنگین شدند

  شاطر
  avatar
  admin
  Admin

  تعداد پستها : 7022
  Registration date : 2007-06-20
  20160724

  بار دیگر جاده های زادگاه محبوب مان از خون جوانان وطن رنگین شدند

  پست  admin
  بار دیگر جاده های زادگاه محبوب مان از خون جوانان وطن رنګین شدند و جوانان عزیز وطنم غرق در خون شدند و مانند مرغ بسمل در شطی از خون تپیدند و جان سپردند. ۶۱ تن کشته و۲۰۷ تن مچروح، آمار سرکاری است ؛ اما شاهدان عینی می گویند که از اثر انفجارهای امروز درمیان صفوف به هم فشرده جنبش روشنایی که برای تحقق عدالت به راهپیمایی مسالمت آمیز مبادرت ورزیده و تا چهارراهی دهمزنگ کابل رسیده بودند، شمار تلفات آدم ها بیشتراز این داده های دولت فاسد و عوام فریب ع وغ است. 
  واما : 
  حالا این پرسش سوزان ذهن هرانسان روشن ضمیر را عذاب می دهد که چگونه با وصف این همه تدابیر شدید - به گفته حکومتی ها - امنیتی این سه تن داعشی مجهز با مواد انفجاری داخل صفوف رزمنده گان جنبش می شوند و خود ها را منفجر می سازند؟ غنی باید جواب بدهد که چرا قوماندان پولیس شهر کابل ، این بی کفایت ترین افسر پولیس که متهم به بی مسؤو لیتی و بی کفایتی در قضیه فرخنده ود ها حادثه خونبار دیگر مانند حادثه قلعه حیدر است، چرا زندانی نشده ومحاکمه نمی گردد؟ غ باید بداند که اگر امروز مردم شهر را با ایجاد سد های کانتینری مانند شهر بابل از اعتراض کردن وسخن زدن باز می داری و لب های شان را می دوزی و به گفتن وسخن زدن و شکایت کردن و عرض حال کردن توسط طالبان ارگ نشین نمی گذاری، روزی خواهد رسید که دیگر هیچ کانتینر و سد و مانع نخواهد توانست جلو جنبش های داد خواهانه مردم را بگیرد.
  آری این خون های ریخته شده بیگناهان و طن بی کیفر نخواهد ماند. اگر تو فراموش کنی تاریخ فراموش نخواهد کرد وتقاص پس خواهد گرفت.
  درود برروان جوانان رشید ومبارزی که پرچم عدالت خواهی را به اهتزار درآوردند و جان های شیرین شان را قربان ایدآل های انسانی خویش کردند.
  ګروه دبیران صفحه در گستره زنده گی نه تنها این عمل ننگین را محکوم می کنند وبه بازمانده گان آنان تحیات و درود می فرستند ، بل خواستار شفای عاجل زخمی های این حادثه غم انگیز شده و درکنار مردمی که برای تحقق آرمان های انسانی مردم ما مبارزه می کنند، مانند همیشه خواهد ایستاد.
  مُشاطرة هذه المقالة على: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

  لا يوجد حالياً أي تعليق


   اكنون الجمعة 27 أبريل 2018 - 1:29 ميباشد