تغییرات واقعی ژرف به نفع بشریت یا خانه تکانی پس از اجرای عملیات غارت و جنایت

  شاطر
  avatar
  admin
  Admin

  تعداد پستها : 7022
  Registration date : 2007-06-20
  20170118

  تغییرات واقعی ژرف به نفع بشریت یا خانه تکانی پس از اجرای عملیات غارت و جنایت

  پست  admin  تغییرات واقعی ژرف به نفع بشریت یا خانه تکانی پس از اجرای عملیات غارت و جنایت


  ترامپ پیش از احراز کرسی ریاست جمهوری ضد بشری ترین دولت دنیا، بار دیگر خبر ساز شد.
   
  جناب ایشان ارشاد فرمودند: که اداره وی از برکسیت (Brexit) استقبال می کند و به این باور است که کشور های دیگر نیز اتحادیه اروپا را ترک خواهند کرد، که با بریتانیا (دومین دولت جنایتکار جهان) معاملات نیکو خواهد بست،‌ که ناتو دیگر موثریت ندارد، که رسانه های غربی مانند سی ان ان و نیویارک تایمز و واشنگتن پست و خارج از کشور، بی بی سی و امثال هم دروغ پراگنی می کنند، که مناسبات با روسیه تغییر خواهد کرد و حتا از برداشتن تحریم ها حرف بمیان آورد، که در مورد جنگ سوریه باید مذاکره صورت گیرد، که با چین سخت گیر تر برخورد خواهد شد، که مبارزه با تروریزم را یکجا با روسیه پیش خواهد برد و ده ها اعلان « مترقی » دیگر.
   
  در واکنش به این ارشادات ترامپ، سیاست مداران کهنه کار و کرگسان اتحادیه اروپا حرفهای تند و تیز بیان کردند، از جمله: مانويل والس صدراعظم فرانسه آنرا اعلان جنگ با اروپا و ختم جهان خواند،‌ خاله کوکو اروپا، مرکل، گفت:‌ اتحادیه اروپا از خود خودش دفاع می نماید و مردم اروپا سرنوشت خود را بدستان خود دارند (هههههههههههه) و فرانسوا اولاند نیز درفشانی های در همین مورد داشت که اتحادیه اروپا نیاز به شنیدن فتواهای دیگران برای انجام کاری ندارد. با تمام دریشی ها و نکتایی های قیمتی خود، چقدر مسخره هستند اینها.
   
  این اعلامیه های « افراطی » یک دولت و یک رییس جمهور در حال انتظار، بلافاصله در ذهن آدم سوال های را خلق می کنند:
   
  - آیا سرمایه داری اصلاح شده و رو به زوال است و به فرماسیون بالاتر و انسانی تر جا خالی می کند؟
  - آیا نظام سرمایه داری امپریالیستی با تغییر یک چهره تاثیر گذار (بطور مثال رییس جمهور آمریکا)، بلافاصله انسانی می شود؟
  - آیا تغییر شکل و شمایل ساختار های نظام جهانی سرمایه داری و نهاد های حافظ منافع یک در صد نخبه گان برای ۹۹٪ دیگر مردم، می تواند امیدوار کننده باشد؟
  - آیا ما حق داریم و یا باید از این تغییرات استقبال کنیم و غافل شویم ؟
   
  تصور من بر آن است که دستگاه سرمایه داری غرب سرگرم بازسازی چهره برباد رفته خویش است و این مرمت کاری ها را بدوش ترامپ گذاشته اند، زیرا نفوذگذار است و تجارب وی برای ترمیم چهره زشت آمریکا و نظام امپریالیستی جهانی ضروری می باشد.
  شاید تشکیلات کنونی (اعم از ناتو، وال ستریت، بیلدربرگ، باشگاه روم، ناتو، کنفرانس دافوس " که همین امروز (۱۷ تا ۲۰ جنوری) در شهر دافوس Davos کشور سویس شروع شد. "، بانک جهانی، صندوق وجهی پول، بانک اروپا و ده ها نهاد دیگر پنهان و عریان)، که دیگر به دل هیچ آدم با خرد چسپ ندارد، را تغییر دهند و عین ساختار ها را با نام های دیگر عرضه دارند تا زمینه غارت و چپاول بعدی کور نشود و سلسله فریب ها ادامه یابد.
  تنوع در بازار سرمایه از هنر های این نظام است. از یک جنس باید در بازار ده ها نوع آن باشد.
  به شکل کنونی، ادامه نظام سود و سرمایه ناممکن شده است. حالا کالاها را رنگ دیگر می دهند و همه ذوق زده اند.
  شماری شاید تصور کنند که پیروزی سوسیالیزم و کمونیزم قریب شده است.
  به باور من، نظام امپریالیزم جهانی پس از یک شوک تراپی برای هفت میلیارد انسان امروز توسط ناتو و ارتش های آمریکا/غرب، برای بازسازی خویش کمر بسته و در جستجوی اشکال تازه استثمار و استعمار برامده است. آنها متحدان تازه می جویند، تجدید نیرو می کنند و بار دیگر با چهره های تازه در برابر زحمتکشان جهان خواهند ایستاد.
   
  لذا وظیفه زحمتکشان و پیشاهنگان شان روشن است.

  ما امیدوار باقی می مانیم، اما غافل نمی شویم.
  مُشاطرة هذه المقالة على: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

  لا يوجد حالياً أي تعليق


   اكنون الجمعة 27 أبريل 2018 - 1:14 ميباشد