امریکا را از افغانستان بیرون میکنم !

شاطر
    admin
    Admin

تعداد پستها : 6925
    Registration date : 2007-06-20
    20170416

پست  admin

( از ارشادات دیروز جناب کرزی ، مرتبط به مادر بمب ها ) 

ما که با چرند وپرند کرزی صاحب عادت کرده ایم و میدانیم که او یک دیماگوگ و پوپلیست است و به بر « علاوه ... » به موج سواری نیز معتاد میباشد ، ارشادات ضد و نقیض و فیل و قیل ، « پدر فساد » را جدی نمیگیرییم . 
     اما درین کوتاهه میخواهم توجه هموطنان را به ترویج وتعمیم « استحمار » بمثابه پیش شرط اهداف استعماری جلب نماییم و بیاد داشته باشیم که افزون بر جهالت ، خرافات و اندیشه های سوپر ارتجاعی و ذهنیت تکفیری و ... انحراف اذهان ، تحریف حقایق ، لاف و پتاق غیر عملی و طرح مسایل غیر ضروری ، سطحی نگری و ساده اندیشی و ... نیز جامعه را بسوی خواب مقناطیسی سوق میدهد و استحمار را عام میسازد و راه را بخاطر تحقق اهداف کلان و دور نمایی بازیگران سیطره جو و جهانخوار هموار میسازد و در ورای همین گز وپل ما خدا نکند که آقای کرزی در جای پای ملای انگلیسی مسجد پل خشتی فعال و رسالت خود را انجام بدهد و ما که با خرد ستیزی تاریخی و فقدان حاکمیت عقل مصاب هستیم ، بخواب آرام برویم که سوپرمن هالیودی ما ، دستور اخراج ابرقدرت و بزرگترین امپراطوری دنیا را که قصد قورت کردن ما را دارد ، صادر نموده است .
    مُشاطرة هذه المقالة على: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

لا يوجد حالياً أي تعليق

اكنون الخميس 23 نوفمبر 2017 - 2:12 ميباشد